Vítejte na stránkách E-day!

O akci

Vítejte na stránkách E-day!

E-day je jedna z největších modelářských a prodejních výstav spojená s Mistrovstvím ČR v plastikovém modelářství.

E-day 2017

Dovolte, abychom Vás pozvali na 17. ročník prodejní výstavy pod názvem E-DAY 2017, spojené s mezinárodním setkáním modelářů, výrobců, prodejců a vystavovatelů, na které se bude konat mimo jiné i mistrovství České republiky v plastikovém modelářství.

17. ročník E-day 2017 se bude konat ve dnech 23. září 2017, v Top Hotelu, Praha 4 – Chodov.Přijďte si s námi užít skvělou zábavu a báječnou podívanou! Čekají na vás stovky modelů plastikových letadel, bojové techniky, aut, motorek, železnic, lodí, ponorek a RC modelů, společně s mnoha prodejci a zábavným doprodovným programem.

Kdy a kde?

E-day 2017 proběhne v Top Hotelu, Blažimská 1781/4, Praha 4, kde máte možnost ve dnech 23. 9. 2017 shlédnout výrobky prodejců a vystavovatelů, dále pak výsledky práce soutěžících modelářů z různých modelářských oborů.
Přijďte se podívat na úžasnou podívanou, na které budete mít šanci si prohlédnout pestrou přehlídku modelů všech možných druhů a měřítek!


Mapa

Adresa hotelu: Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4 – Chodov

Autem: Ze směru od Brna, z dálnice D1: exit 1 – směr Spořilov – ul. Türkova – na světelné křižovatce rovně – po 80 m doprava do ul. Klapálkova – první ulicí doprava – TOP HOTEL Praha
Z ostatních směrů: příjezd od Jižní spojky, sjezd Spořilov – ul. Spořilovská nahoru, sjezd Chodov – na 1. světelné křižovatce vpravo směr Türkova a okamžitě na druhé světelné křižovatce vlevo -do ul. Klapálkova – první ulicí doprava – TOP HOTEL Praha

MHD: Trasa metra C, směr Háje, do zastávky Chodov – přestup na bus č. 115 do zastávky Městský archiv (zastávka autobusu je přímo před hotelem)


Zvětšit mapu


Vstupné a otevírací doba

Akce bude veřejnosti přístupná
v sobotu dne 23.9.2017 od 09:00 hod. do 18:00 hod.

Vstupné na akci

Jednodenní vstupné (vč. DPH)
dospělá osoba 100 Kč na den
osoba (do 15 let věku, důchodci, ZTP) 50 Kč na den
ZDARMA / den / osoba (při zakoupení modelu u vstupu)
Rodinné jednodenní vstupné (vč. DPH)
osoba (dospělí – max. 2) 80 Kč na den
osoba (děti do 15-ti let – max. 3) 30 Kč na den
Děti do 3 let věku zdarma

Jednotlivé slevy se neslučují!

Přijďte se podívat a pobavit na nevšední místo, ze kterého si budete moci odnést nejen mnoho zážitků, ale i vlastní stavebnici.


Doprovodné akce

Workshopy, prezentace, přednášky.