Czech Model Masters
Mezinárodní výstava plastikových modelů

Doprava na E-Day

DOPRAVA NA E-DAY


Adresa:

Jiřická 1999, Milovice, 289 24
GPS: 50.246664, 14.860277

Na E-Day autem

Areál Tankodromu Milovice se nachází severně od města Lysá nad Labem, které leží na spojnici dálnic D10 a D11.

A) Dálnice Praha – Liberec D10 je vzdálena necelých 12 kilometrů a řidiči sjíždí na Benátky nad Jizerou EXIT 27. Z Benátek silnicí 272 do obce Jiřice. Zde odbočit doleva, směr Tankodrom Milovice (cesta bude značena). Značení vás dovede na parkoviště pro návštěvníky.

B) Nejbližší dálnicí je Praha – Hradec Králové D11, kde řidiči využijí EXIT 18 směr Lysá nad Labem. Dále silnicí 272 přes obec Benátecká Vrutice do obce Jiřice a zde odbočit doprava směr Tankodrom Milovice (cesta bude značena). Značení vás dovede na parkoviště pro návštěvníky.

Vzhledem k občasné složitosti dopravní situace okolo Lysé nad Labem však doporučujeme pokračovat po dálnici D11 až na Černý Most na okraji Prahy a zde se napojit na dálnici D10. Poté lze pokračovat dle bodu A.

 

Bez dálničních poplatků přijedete do Lysé nad Labem od Staré Boleslavi, Nymburku, Mladé Boleslavi a Kolína.

Na E-Day vlakem

Při cestě vlakem je nezbytné VYSTOUPIT ve stanici LYSÁ NAD LABEM a NEPOKRAČOVAT do stanice Milovice.

Město Lysá nad Labem leží na významné železniční křižovatce, každý den zde zastavuje řada osobních vlaků a rychlíků i v půlhodinovém intervalu ze směrů od Prahy, Kolína, Ústí nad Labem a Milovic. Dálkovou osobní dopravou rychlíky je přímé spojení například s Prahou, Kolínem, Mělníkem, Litoměřicemi, Ústím nad Labem, Chlumcem nad Cidlinou, Hradcem Králové, Jaroměří, Trutnovem, Týništěm nad Orlicí, Častolovicemi, Žamberkem, Letohradem atd.

Informace o vlakovém spojení můžete vyhledat na adrese www.cd.cz nebo https://jizdnirady.idnes.cz/vlaky/spojeni/.

Pro Pražany je možné využití jízdenky Pražské integrované dopravy. Lysá nad Labem se nachází ve třetím pásmu viz. https://pid.cz/wp-content/uploads/mapy/schemata-trvala/a5_tarifni_pasma_zeleznice.pdf

Na E-Day autobusem

U nádraží Českých drah v Lysé nad Labem se nachází i autobusové nádraží, které spojuje Lysou nad Labem s místy, kde vlak nezastavuje. Pro vyhledání spoje doporučujeme: https://jizdnirady.idnes.cz/autobusy/spojeni/.

 


Přesunout nahoru

E-day 2023

21. ročník prodejní výstavy pod názvem E-DAY 2022, spojené s mezinárodním setkáním...


Více informací

Kudy na E-day?

Nevíte jak se dostat na akci? Podívejte se na mapu a naplánujte si k nám cestu...


Více informací

Doprovodný program

Bohatý doprovodný program během celého dne. Workshopy, besedy a další...


Více informací

Aktuální informace

Autogramiáda a beseda s piloty Migů-23 na E-Dayi.

29.11.2022 Autogramiáda a beseda s piloty Migů-23 na E-Dayi.Letci Žatec, především bývalí příslušníci 11.slp v Žatci opět zavítají na E-Day, tentokrát s především s výběrem příslušníků pluku, kteří létali na „Bedně“, tedy MiGu-23. Nenechte si ujít jejich vyprávění! Celý článek

SPECIÁLNÍ INFO EDUARD

18.10.2022 Speciální INFO EDUARD říjen 2022 je připraveno ke stažení:  ZDE Celý článek

Výsledková listina 2022

07.10.2022 Zveřejnili jsme výsledkovou listinu a další souhrny JUNIORSKÉ i SENIORSKÉ soutěže Czech Model Masters. Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za skvělou účast. V soutěžní části výstavy se prezentovalo 1280 modelů a mnoho set dalších bylo vystaveno na klubových výstavách, SIGách a dalších prezentací. … Celý článek
Zobrazit všechny novinky

EDUARD – MODEL ACCESSORIES

Pořadatel E-day je EDUARD – MODEL ACCESSORIES, spol. s r.o.