Czech Model Masters
Mezinárodní výstava plastikových modelů

SCHÉMA AREÁLU

Základní schéma areálu Tankodromu Milovice pro E-Day 2022.

Doprava autem - ve středu obce Jiřice je třeba odbočit směrem na východ (tedy pokud přijíždíte od dálnice D10, odbočíte doleva, pokud přijíždíte z Lysé, pak doprava) na místní komunikaci s povrchem z kočičích hlav a dále ven z obce. 

Pokračujte po růžově značené cestě skrz borový les, okolo věznice. Po 1700 metrech od křižovatky v Jiřicích je odbočka vpravo - bude značena "Tankodrom / E-Day".

BĚŽNÍ NÁVŠTĚVNÍCI
- z této dobočky pokračujte dalších 850 m k vjezdu do areálu tankodromu (odbočka vpravo, opět bude značena). Na mapce je tato část cesty značena zeleně).
- parkování na asfaltové ploše označené "Parking návštěvníci" (parkovné pro správce tankodromu = 100,- Kč/den)
- odtud buď pěšky po oranžově značené cestě ke vchodu do výstavní haly (700 m), nebo vlakem úzkokolejné železnice (ZDARMA, pravidelný provoz mezi parkovištěm a výstavní halou) - zastávka u parkoviště se nachází na vyvýšeném náspu východně od parkovíště (směr odkud přijedete). 

VYSTAVUJÍCÍ MODELÁŘI A OBCHODNÍCI
Vystavující modeláři a obchodníci odbočí na posledním úseku cesty již po 620m (značena modře). Za vjezdovou branou pokračujete technickým areálem tankodromu a mezi ohradami výběhů koní a jelenů až takřka k výstavní hale. Na posledním úseku asfaltové cesty bude po stranách a na travnaté ploše vlevo zřízeno parkoviště (modrá plocha se šrafy), určené pouze pro vystavující modeláře a obchodníky s parkovací kartou (získáte při registraci modelů nebo od organizátorů - parkovací karta nenahrazuje parkovné pro správce tankodromu = 100,- Kč/den, opravňuje ke stání na vyhrazeném parkovišti). 

Vstup do haly a následně k registraci budou mít vystavující modeláři umožněn z levé (jižní) strany haly (na opačném konci než je vchod pro běžné návštěvníky). Členové BFC mají svůj vstup s registrací ve stejných místech jako běžní návštěvníci (zprava); pokud jsou ovšem zároveň vystavujícími modeláři, je třeba vstoupit z levé strany. 

K vyložení modelů a zboží lze dočasně použít parkoviště za výstavní halou (zleva).

NÁVŠTĚVNÍCI VYUŽÍVAJÍCÍ KYVADLOVOU DOPRAVU
Zastávka autobusu E-Day z Lysé nad Labem bude poblíž občerstvení - Vietnamské vesnice - "Zastávka u vrtulníku" (Mi-2). Odtud je cíl pěšky pouze několik desítek metrů po chodníku za letounem MiG-21 a dále ke vchodu pro návštěvníky a BFC na severní straně výstavní haly.
Stejná zastávka je určena i pro odjezdy zpět do Lysé.  


Přesunout nahoru


Další články


Autogramiáda a beseda s piloty Migů-23 na E-Dayi.

Autogramiáda a beseda s piloty Migů-23 na E-Dayi.Letci Žatec, především bývalí příslušníci 11.slp v Žatci opět zavítají na E-Day, tentokrát s především s výběrem příslušníků pluku, kteří létali na „Bedně“, tedy MiGu-23. Nenechte si ujít jejich vyprávění! Celý článek


SPECIÁLNÍ INFO EDUARD

Speciální INFO EDUARD říjen 2022 je připraveno ke stažení:  ZDE Celý článek


Výsledková listina 2022

Zveřejnili jsme výsledkovou listinu a další souhrny JUNIORSKÉ i SENIORSKÉ soutěže Czech Model Masters. Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za skvělou účast. V soutěžní části výstavy se prezentovalo 1280 modelů a mnoho set dalších bylo vystaveno na klubových výstavách, SIGách a dalších prezentací. … Celý článek

E-day 2022

20. ročník prodejní výstavy pod názvem E-DAY 2022, spojené s mezinárodním setkáním...


Více informací

Kudy na E-day?

Nevíte jak se dostat na akci? Podívejte se na mapu a naplánujte si k nám cestu...


Více informací

Doprovodný program

Bohatý doprovodný program během celého dne. Workshopy, besedy a další...


Více informací

Aktuální informace

Autogramiáda a beseda s piloty Migů-23 na E-Dayi.

29.11.2022 Autogramiáda a beseda s piloty Migů-23 na E-Dayi.Letci Žatec, především bývalí příslušníci 11.slp v Žatci opět zavítají na E-Day, tentokrát s především s výběrem příslušníků pluku, kteří létali na „Bedně“, tedy MiGu-23. Nenechte si ujít jejich vyprávění! Celý článek

SPECIÁLNÍ INFO EDUARD

18.10.2022 Speciální INFO EDUARD říjen 2022 je připraveno ke stažení:  ZDE Celý článek

Výsledková listina 2022

07.10.2022 Zveřejnili jsme výsledkovou listinu a další souhrny JUNIORSKÉ i SENIORSKÉ soutěže Czech Model Masters. Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za skvělou účast. V soutěžní části výstavy se prezentovalo 1280 modelů a mnoho set dalších bylo vystaveno na klubových výstavách, SIGách a dalších prezentací. … Celý článek
Zobrazit všechny novinky

EDUARD – MODEL ACCESSORIES

Pořadatel E-day je EDUARD – MODEL ACCESSORIES, spol. s r.o.