Doprovodný program

PROGRAM E-DAY 2018

 

 

7:00 – 10:00                       registrace soutěžních modelů                                                   vstupní brána

 

9:00                                       zahájení, zpřístupnění prostor pro návštěvníky

 

Hlavní program:


10:30 – 11:30                     Beseda s bývalými piloty MiG-23,
                                               autogramiáda knihy a stavebnic BEDNA
                                               (příslušníci 11.slp Žatec)                                                              prostor kotle

 

11:30 – 12:30                     Kotel Jindřicha Štěrbáčka s Vladimírem Šulcem
(Eduard)                                                                                            prostor kotle

 

 

13:05 – 14:20                     ÚTOK – rekonstrukce napadení vlaku spojeneckým
stíhačem
na trati Lysá n. L. – Nymburk.
Odjezd Nymburského expresu z nádraží Lysá n. L.
ve 13:05                                                                                              ŽSt. Lysá n. L.

 

15:00                                     Kotel Jindřicha Štěrbáčka s Alfredem Riedelem
(Special Hobby)                                                                               prostor kotle

 

16:00 – 18:00                     Vyhlášení výsledků soutěží                                                       prostor kotle

 

17:00                                     Autogramiáda pilota Spitfire Mk.XVI Radima Vojty        předváděcí prostor

Eduard

 

18:00                                     Ukončení akce 

 

 

Workshopy a prezentace:


9:00 – 18:00       Poradna a prezentace Eduard
(fotolepty, Brassin, produkty Mission Models                    předváděcí prostor
a GSI/Gunze, připravované projekty)                                     Eduard                                                                                                                                              

10:30 – 11:30                     Výplety pokaždé jinak
                                               (Jirkal, Zimandl)                                                                               místnost Workshop 1

 

10:30 – 11:30                     Základní nástřik modelů letadel (pro začátečníky)

                                               (Michal Dostál)                                                                                místnost Workshop 2

 


11:45 – 12:45                     Technologie imitace dřeva                                                        místnost Workshop 1

                                               (Jirkal, Zimandl)

 

11:45-12:45                        Leštěnky (super lesklé povrchy)                                                místnost Workshop 2

                                               (Jan Merhaut a GT CUP)

 

13:30 – 14:30                     Letování fotoleptů                                                                        místnost Workshop 1

                                               (Kuna, Hanzlíček)

 

13:30 – 14:30                     Techniky patiny pro začátečníky

                                               (Michal Dostál)                                                                                místnost Workshop 2

 

14:45 – 15:45                     Stříkání markingů s využitím masek                                       místnost Workshop 1

                                               (Kuna, Hanzlíček)

 

14:45 – 15:45                     Chrom a kovové povrchy                                                            místnost Workshop 2

                                               (Jan Merhaut a GT CUP)

 

16:00 – 17:00                     Elektronizace plastikových modelů                                        místnost Workshop 1

                                               (Jaroslav Král)

 

16:00 – 17:00                     Projekty Eduard                                                             

(Vladimír Šulc, Stanislav Archman,
Martin Ferkl)                                                                                    místnost Workshop 2

 

 

 

Celodenní prvky programu (9:00 – 18:00):

                                              

                                               Modely Zdeňka Šebesty

                                              

RC tanky (www.mujtank.cz)

                                              

Kokpit MiG-21MF (MiG-21MF/N Restoration Group)

 

Jízdy parního vlaku na trati Stará Boleslav – Nymburk a zpět

(viz. jízdní řád)

 

 

 

Možnost změny vyhrazena.

Sledujte
www.eday.cz

www.facebook.com/EduardCompany

 


Přesunout nahoru

E-day 2018

18. ročník prodejní výstavy pod názvem E-DAY 2018, spojené s mezinárodním setkáním...


Více informací

Kudy na E-day?

Nevíte jak se dostat na akci? Podívejte se na mapu a naplánujte si k nám cestu...


Více informací

Doprovodný program

Bohatý doprovodný program během celého dne. Workshopy, besedy a další...


Více informací

Aktuální informace

Zobrazit všechny novinky